Para iade Politikası

Ürünlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Bu yüzden kullanıcılarımıza %100 iade/değişim garantisi veriyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı üründen memnun kalmazsan, 60 gün içinde iade/değişim için gönderebilirsin.

 

İade ve değişimlerde tarafımıza gönderirken ürünün kargo ücreti müşteriye aittir. Değişim sonrası tarafınıza gönderilen ürünün kargo ücreti ise firmamıza aittir.

 

İade/Değişim Adresi:

 

Yenişehir mh. 13 Sk. No: 53 Merkezefendi / Denizli

 

Aklına takılan herhangi bir şey olursa bilgi için

info@pasage.com adresinden bize ulaşabilirsin.

 

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

İptal ettiğiniz bir siparişin ücret iade işlemleri 2 iş günü içerisinde tamamlanır. İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

 

--Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

 

--Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.

 

--Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

 

--Ayrıca iptal veya iadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir.

 

--Bu mesajı aldıysanız bankanıza Pasage tarafından ücret iadesi yapılmış demektir.

 

--İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.

 

--Pasage taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka, bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder. Örn: 6 taksitle aldıysanız 6 ayda iade tamamlanır.

 

--Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.