Hakkımızda

 

Pasage ; Önce Türkiye'de sonra dünyada T-shirt ve Sweatshirt denilince akla ilk gelen marka olma hayaliyle 2019 yılında kuruldu. 

Sıradanlıktan uzak tasarımlara imza atarak kendini diğer markalardan farklı bir yere konumlayan Pasage, modayı kendine özgü tasarımlarıyla birleştirerek '' sanatsal'' ama bir o kadar estetik kaygısı olmayan ve doğayla iç içe ürünler tasarlıyor ve üretiyor.


Biz Kimiz?

''2019 yılında 2 kişi ile başlayan bu serüvende hedefleri doğrultusunda çok hızlı ve emin adımlar atarak büyümeye devam eden Pasage, 2024 yılı itibariyle Türkiye merkez ofiste 25 kişi ve Amerika Pasage ofisinde 3 kişi olmak üzere  büyük bir ekiple yoluna devam ediyor.''

Başta Türkiye pazarı olmak üzere dünyanın birçok noktasına satış gerçekleştiren ve bu sayede bir Türk markasını yurtdışında temsil etme gururunu da yaşayan Pasage 2024 yılında yurtdışı pazarında daha fazla ülkeye ve daha fazla insana tasarımlarını ve kalitesini yaymayı hedeflemektedir. Kurulduğu günden bu yana birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alan markamız 2024 yılında da aynı duyarlılıkla hem doğaya hem de daha çok insana dokunmayı hedeflemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişimin durumunu nereden takip edebilirim?

Sipariş Takibi” sayfamıza girip ilgili bölümlere “sipariş numaranızı” ve “ödeme esnasında vermiş olduğunuz mail adresinizi” girip “takip et” butonuna basarak siparişinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Sipariş numaranız size gönderilen sipariş onay mailinde yer almaktadır.

Siparişim kaç gün içerisinde elime ulaşır?

Tahmini teslimat süresi bulunduğunuz adrese göre 1-2 iş günü arasında değişkenlik gösterecektir. (Pazar günü ve resmi tatiller hariçtir.)

Satın aldığım ürünü nasıl yıkamalıyım?

Baskılı tüm ürünleri elde veya makinede 800 devirde maksimum 30 derecede tersten yıkamalısınız. Toz deterjan kullanımını baskıya zarar vermesi sebebiyle ayrıca önermemekteyiz.

Siparişim yanlış/kusurlu geldi, ne yapmalıyım?

Siparişinizin yanlış veya kusurlu gelmesi durumunda 60 (altmış) gün içerisinde info@pasage.com e-posta adresimiz, pasage.co instagram sayfamız ya da 0850 308 08 31 numaralı şirket hattımız aracığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişiniz tarafımızca kontrol edildikten sonra gerekli işlemler başlatılacaktır. Kusurlu sayılabilecek durumlar; etiketinde, ambalajında bildirilenlerde uymayan, kumaş üzerinde hata (yırtık, defolu, baskısı kötü) olan ürünler kusur sebepleridir.

Siparişime hediye notu ekleyebilir miyim?

Sepet ekranındaki "Not" kısmında hediye olduğunu belirtip dilediğiniz notu eklemeniz durumunda paketinizin içerisine not eklenecek ve faturanız paket içerisine konulmayacaktır.